top of page
Fütüristik Arka Plan

Misyonumuz

BRAINY ACADEMY EĞİTİM BİLİŞİM DANIŞMANLIK PROJE YAZILIM ELETRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş,

bilişim alanında öğrenme programları tasarlayan, kariyer hayatı boyunca öğrencilerini destekleyen ve mentörlük felsefesini ön planda tutan bir platformdur.
Geleneksel disiplin ve ticari sınırlarını aşan, sertifikalı, uzman ve profesyonel eğitimci kadrosu verilen eğitimleri kalıcı kılmayı hedeflemektedir.
Kariyerlerine hiç başlamamış olan öğrencilere staj imkanı sunan, kariyer değişikliği yapmak isteyenlere de bu konuda destekleyen çalışmaları ile diğer kurumlardan farklılık göstermektedir.
Kariyer hayatı boyunca eğitim felsefesini amaç edinmiş Brainy Academy, eğitim sonrasında da öğrencileri ile bağını koparmıyor. Onların iş ve kariyer ilerlemelerini takip edip işverenler ile buluşma konusunda yardımcı oluyor.

BİZ KİMİZ

Brainy Academy uzun yıllar firmalarda ERP sistemleri kurulması üzerine çalışmalar yapmış ve eğitime gönül vermiş kadın girişimci  Derya Kale Erdemli  tarafından Haziran 2023'te bir anonim şirket olarak  kuruldu. 

Brainy Academy’nin kuruluş amacı firmaların ve sektörün ihtiyacı olan nitelikli eleman desteğinin sağlanmasıdır.  İş arayan genç beyinlerle personel arayan şirketleri bir araya getirerek sektördeki  nitelikli eleman açığını kapatmayı istemektedir.  

Dünyada ve Türkiye’de en sık kullanılan ERP programları olan SAP& LOGO&NETSİS programlarının gerek kullanıcı gerekse danışmanlık eğitim programları ile eğitim sektörüne adım atan firma, öğrencilerine verilecek olan eğitim ile başlayan süreçte hayat boyu öğrenmeyi ve iş birlikleri oluşturarak onlara kariyer hedefleri doğrultusunda mentorluk desteği de sağlamayı hedeflemektedir.

KURUCUMUZ ILE TANIŞIN

Brainy Academy Club

Brainy Academy eğitim sonrası staj ve işe yerleştirme sürecidir. Kapsamlı eğitimlerimize katılıp kulübümüze üye olmak isteyen öğrencilerimizin bilgilerini yetenek havuzumuzda biriktiriyoruz.

İşveren ve iş arayan ve/veya iş değiştirmek isteyen kişilerin iş arayış sürecinde onlara destek olmakla kalmayıp ilerleyen kariyer hayatlarında da onlara mentör olmaya devam ediyoruz.

EĞİTİM
bottom of page